środa, sierpień 10, 2022

Osada Konna Assanya to nowoczesny, powstały w 2016 roku  kompleks turystyczno-wypoczynkowy o bardzo wysokim standardzie,  z  profesjonalnym zapleczem jeździeckim. Na kompleks składają się dwa obiekty noclegowo - gastronomiczne: Ośrodek Jeździecki  oraz Rezydencja Assanya, co pozwala nam przyjmować gości o bardzo różnorodnych gustach.

Naszym wyróżnikiem jest część związana z jazdą konną - kryta pełnowymiarowa ujeżdżalnia z profesjonalnym podłożem skokowym, stajnia na 40 koni, dwa oświetlone place zewnętrzne, siodlarnia, szatnie. Nasz ośrodek otrzymał najwyższą  I*** kategorię Polskiego Związku Jeździeckiego. W Małopolsce istnieją 3  obiekty posiadające tą kategorię.

Popularyzujemy ten sport wśród dzieci i młodzieży, posiadamy własny klub jeździecki KJ Assanya, organizujemy zawody regionalne i towarzyskie w skokach  oraz szkolenia jeździeckie. Posiadamy własne konie i wykwalifikowaną kadrę instruktorską.

Ośrodek Jeździecki to obiekt przyjazny dzieciom i zwierzętom, tu przyjmujemy gości indywidualnych, wycieczki szkolne, zielone szkoły. Mamy  piękne, przestronne pokoje z wystrojem nawiązującym do charakteru ośrodka, własnymi łazienkami, wszystkie wyposażone w TV i klimatyzację.

Pub jeździecki to część gastronomiczna w tym budynku, połączona z dużym tarasem zewnętrznym. Własna kuchnia oparta na lokalnych produktach i świetni kucharze to nasza tajemnica na bardzo dobre opinie na temat gastronomii.

Rezydencja Assanya to przepiękny, urządzony z wielką dbałością o szczegóły pensjonat, 15 pokoi hotelowych różnej wielkości i charakteru  oraz 3 apartamenty z bezpośrednim wejściem z zewnątrz. Wszystko utrzymane jest w bardzo wysokim standardzie, każdy pokój ma własną łazienkę, klimatyzację i TV.

Budynek dysponuje dużą salą restauracyjną oraz 2 salami szkoleniowymi. W tym budynku przyjmujemy gości indywidualnych, organizujemy  konferencje, szkolenia, imprezy okolicznościowe.


Strona internetowa: www.assanya.eu
Recepcja: +48 507 474 653
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.