czwartek, sierpień 11, 2022

Stajnia "Dworek Gorce", znajduje się w powiecie limanowskim, gmina Kamienica. Funkcjonuje od 20 lat. Obecnie ma 13 koni, wydawać by się mogło, że to pechowa liczba, lecz dla właścicieli to ilość czterokopytnych przyjaciół. W skład koniowatej ekipy, wchodzi ulubiony przez najmłodszych źrebak imieniem Ceśka, 3 konie czystej krwi arabskiej, w tym dwa nowe nabytki do zajeżdżenia, 3 duże konie: małopolski i dwa konie szlachetnej półkrwi oraz ostatnie najliczniejsze i najbardziej lubiane przez dzieci jak i starszych konie huculskie, jest ich szóstka.

Każdy z koni ma inny charakter/koniobowość, ale łączy ich spokój i miłość do człowieka. Stajnia ma na wyposażeniu pełnowymiarowy otwarty czworobok, lonżownik, park, stajnię, wiaty z paśnikami i pastwisko. Konie są przyjaciółmi, jak również pomocnikami, np: przy zajęciach hipoterapii. Oprócz tego na co dzień udzielają lekcji jazdy konnej i wtedy największą pociechą są wyjazdy w teren, zarówno dla tych młodszych jak i starszych. Właściciele nie ukrywają, że jeszcze większą radość sprawiają rajdy konne. Zajmują się również wypożyczaniem koni na sesje ślubne jak i pokazy oraz organizowanie bram weselnych.

Zapraszamy każdego do stajni Dworek Gorce i gdzie gwarantowane jest doborowe towarzystwo, spokojne konie jak i niezapomniane wrażenia. 

 Stadnina czynna jest w sezonie letnim.

 

Kontakt

OŚRODEK SZKOLENIOWO-TURYSTYCZNY DWOREK - GORCE

Nasz adres: 34-608 Kamienica Rynek
tel. fax.: (18) 332 30 71
tel. kom.: 519 477 568, 501 645 462

www.dworek-gorce.com.pl